AD INTERNATIONAL

Avrupa'da Her Yerde

22 ulusal partneri sayesinde Auto Distribution 33 ülkede 2.500'den fazla satış mağazası ile network oluşturan 500 otomotiv toptancısını temsil etmektedir. Hepsi de müşterilerinin parça, ürün, araç ve ekipman gibi ihtiyaçlarını bölgesel olarak depolar, otomobil ve kamyonları güvenli kılacak tüm parçaları her zaman ve anında temin ederek yerine ulaştırır. AD çalışanları, ürenlerin ulaşabilirliğini, müşterilerin haklı olarak beklediği yüksek kaliteli servis garantisini sağlar. AD'nin misyonu, otomotiv yedek parça dağıtımında ortaklarımıza mükemmele ulaşmaları için destek olmaktır.

Desteği geliştirmek, sürdürmek ve servisin yüksek standartlarını geliştirmek AD'nin esas görevidir. Değişik kültür ve geleneklere saygılı olarak, 27 ulusla bilgi alış-veriş yaparak elde ettiği know-how'ı bir araya getirip, bir güç birliği oluşturur.

AD uluslararası tedarikçileri ile en rekabetçi yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunar. Özel ürünler segmentinde ise AD markalı ürünler bu yelpazeyi tamamlar.

AD müşteri konsepti, uzun süren başarı için güçlü ortaklıktır. Bu da konsept ortaklarının otomobil ve kamyon sahiplerine eşsiz bir servis hizmeti vermelerini sağlar.

AD INTERNATIONAL

Sahip Oldukları Nelerdir?

Partner 22 Partner
Satış Noktası 2500 Satış Noktası
Ülke 33 Ülke
Merkez Depolama 300.000m2 Merkez Depolama
Ad Toptancı 500 AD Toptancısı
Bölgesel Depolama 2.600.000m2 Bölgesel Depolama